Enca mjaft aktive

Enca mjaft aktive

Në këto ditë të nxehta të shtatorit, këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka gjetur kohë për pushime.

Për ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale, këngëtarja po publikon imazhe të shumta nga pushimet.

Sot Enca publikoi pamje të bukura nga pushimet në Turqi, teksa në njërën prej tyre shihet tejet tërheqëse, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lidhura dhe e veshur në të zezë, Enca duket joshëse në storien e fundit që publikoi për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj në instagram.

Kujtojmë që projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i publikuar më 19 korrik, i cili deri tani në Youtube ka mbi 4 milionë e 500 mijë klikime në Youtube./21Media