Enca si Enca...

Enca si Enca…

Në këtë ditë të ftohtë të dimrit temperaturat po i ngritë Enca me paraqitjen e saj. Ajo sjell verën jo vetëm me ngjyrën e gjelbër, në të cilën është veshur, por ngase të brendshmet i zbulojnë pjesët e bombastike të trupit, shkruan rtv21.tv

Enca publikoi një fotografi në Instagram dhe pyeti ndjekësit e saj se pse e duan atë.

Kjo foto po merr shumë pëlqime e komente si pozitive ashtu edhe negative.

Enca qysh prej tetorit kur ka lansuar bashkëpunimin me Don Phenom “Kujt Po i Han feat” nuk ka publikuar projekt të ri muzikor./21Media