Enca krejtësisht natyrale

Enca krejtësisht natyrale

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria ka vendosur që fansave të ju tregoj një foto më ndryshe.  Diçka që bie në sy është pamja e këngëtares e cila guxuar të dal pa grim.

Në foto Enca është paraqitur shumë thjeshtë dhe krejtësisht e pa grimuar, duke treguar se është gati për plazh.

Mirëpo a duket ajo edhe pa grim bukur, këtë mund ta vlerësoni vetëm pasi ta shikoni foton më poshtë./21Media