Kanë mbetur edhe pak ditë nga publikimi

Kanë mbetur edhe pak ditë nga publikimi

“Bashk” është projekti i fundit muzikor që këngëtari i njohur, Eni Bytyqi ka publikuar në  muajin korrik e që  deri tani në Youtube ka arritur të mbledh mbi 1 milion klikime, shkruan rtv21.tv

Pas suksesit të  këngës “Bashk”, Enisi edhe pak ditë do të vijë me një projekt të ri, të cilin e ka punuar me plot dashuri dhe siç ka thënë këngëtari mezi pret ta ndaj me publikun.

“Edhe pak ditë një projekt që e kam bo me plot dashni dhe mezi po pres me nda me juve…Muj me thon lirshëm që ka me kon njo ndër projektet më të mira që kam bo”, ka shkruar Eni në  InstaStory./21Media