Një ditë e veçantë për yllin shqiptar

Një ditë e veçantë për yllin shqiptar

Era Istrefi një ndër personazhet më të dashura të skenës vendore feston sot ditëlindjen e 23-të, shkruan rtv21.tv

Urime të shumta ka marrë Era nga miqtë, familjarët dhe fansat e tij qysh në orët e hershme të mëngjesit.

Me rastin e ditëlindjes Era ka publikuar një foto në rrjetin social Snapchat ku shihet se festën e ka filluar me një shampanjë të tipit “Dom Perignon”.

Ndryshe, Redrum është kënga e fundit e lansuar nga Era, dhe erdhi si projekti i parë i saj i realizuar nën menaxhimin e kompanisë “Sony music”./21Media