Ja në cilin vend po pushon artistja

Ja në cilin vend po pushon artistja

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi ka filluar pushimet verore, të cilat zgjedhur t’i kalojë në Ibiza të Spanjës.

Këtë artistja e ka bërë të ditur përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 1 milion ndjekës.

Artistja përmes këtyre imazheve ka treguar që është duke e shijuar në maksimum pushimin, përcjell rtv21.tv

 

Krahas pushimeve, Era po shijon edhe suksesin e këngës “Nuk e di” që është në bashkëpunim me Nora Istrefin. Kënga është publikuar më 18 prill dhe deri më tani numëron mbi nëntë milionë klikime në kanalin Youtube./21Media