Era ka nisur punën për këngë të re

Era ka nisur punën për këngë të re

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi aktualisht ndodhet në Athinë të Greqisë.

Përmes një fotografie të pubikuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka bërë të ditur se ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Për këngën e re, Era po bashkëpunon me producentin Claydee.

Ndryshe, “Let’s Get Married” është projekti i fundit nga Era në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset./21Media