Ajo ka publikuar një fotografi gjysmë nudo në Instagram

Loading...

Ajo ka publikuar një fotografi gjysmë nudo në Instagram

Këngëtarja e mirënjohur, Era Istrefi ka paralajmëruar bashkëpunimin e saj ndërkombëtar me DJ, producentin dhe këngëtarin e njohur francez, Willy William, shkruan rtv21.tv

Përveç angazhimeve muzikore, ajo mjaft aktive është në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj fotografi të shumta nga përditshmëria.

Mbrëmë, ajo ka postuar një storie ku shihet këngëtarja gjysmë-nudo. Ndërkaq, poshtë ka veshur një palë pantollona ngjyrë rozë.

Projekti i fundit i Erës është “Oh God”, që u publikua në fund të muajit korrik dhe deri tash ka grumbulluar mbi 8 milionë klikime./21Media