Era zbulon një sekret 

Era zbulon një sekret 

“Redrum” është projekti i fundit që Era Istrefi solli në muajin shkurt të këtij viti, një këngë e cila shënoi një sukses shumë të madh, shkruan rtv21.tv

Mirëpo “Redrum” nuk ka mbaruar këtu, pas gjithë këtij suksesi Era ka menduar që të vijë me një remix të këngës.

Këngëtarja shumë e suksesshme dhe e dashur për publikun, Era Istrefi ka postuar një video në rrjetin social SnapChat ku përmes saj ka paralajmëruar se remix i këngës “Redrum” do të publikohet shumë shpejt.

Se a do të jetë remixi po aq i suksesshëm kjo mbetet të shihet pas lansimit./21Media

17841592_773938226095878_795650343_n17841696_773938239429210_1294748967_n