Era Istrefi është bërë zeshkane Këngëtarja shumë e suksesshme dhe e dashur për publikun, Era Istrefi ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan rtv21.tv

 Era Istrefi është bërë zeshkane

Këngëtarja shumë e suksesshme dhe e dashur për publikun, Era Istrefi ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan rtv21.tv

Era Istrefi ka publikuar një foto në rrjetin social Intagram ku shihet me një ndryshim të madh në dukjen e saj, nga biondinë ajo është kthyer në zeshkane dhe kjo i ka pëlqyer shumë fansave të saj.

Ngjyra e zezë e flokëve i shkon shumë përshtat Erës ani pse ajo njihet si një biondinë super seksi.

Shikoni foton më poshtë dhe vlerësoni vetë./21Media

Eraaa

SHPËRNDAJE

Facebook
Twitter