Era vazhdon të na befasoj

Era vazhdon të na befasoj

Era Istrefi ka dhënë një intervistë për prestigjioze “Forbes”, në të cilën është shpalosur karriera e Erës qysh prej fillimit e deri tani.

“Forbes” shkruan edhe për projektet e saj të ardhshme ku tregohet se ajo do të bashkëpunojë me reperin French Montana.

Kënga titullohet “No I love Yous” dhe pritet të lansohet më 25 gusht.

Kujtojmë se projekti i fundit i Erës ishte kënga Redrum./21Media