Përfundon filmimi i Game of Thrones

Loading...

Përfundon filmimi i Game of Thrones

Yjet e Games of Thrones kanë konfirmuar se ata kanë përfunduar filmimin e sezonit të tetë dhe të fundit të shfaqjes më të mahnitshme ndonjëherë.

Dhe tani duket si dita e fundit e filmimit të sezonit të 8 ishte të premten (6 korrik), sipas Watchers on the Wall.

Ajo vjen pasi Maisie Williams i tha lamtumirë Arya Stark dhe GoT duke ndarë një fotografi të disa këpucëve shumë të përgjakshme – edhe pse nuk jemi të sigurt nëse kjo nuk është mirë për Arya ose për njerëzit në listën e saj të vrasjeve, transmeton rtv21.tv

“Mirupafshim belfast, lamtumirë arya, lamtumirë loja e froneve,” shkruajti Maisie në rrjetin e saj social Instagram. Dhe pastaj, vetëm për të shtuar një mister të mëtejshëm, ajo e shoqëroi postin me titrat “gruaja e fundit që qëndron” dhe “mezi”.

Sezona e tetë e “Game of Thrones” do të shfaqet në 2019. Shfaqja shfaqet në HBO në SHBA dhe në Sky Atlantic dhe në TV në Britani të Madhe. Sezoni 7 tani është në dispozicion për të blerë në DVD, Blu-ray ose shkarkime digjitale./21Media