Lloshi këndoi disa hite

Lloshi këndoi disa hite

Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi kurorëzoi mbrëmë dashurinë me Rominën. Ai ftoi miq e të afërm, të cilët publikuan disa momente të dasmës në Instagram.

Aty duket se Eriku nuk e la pas dashurinë për muzikën. Gjatë vallëzimit me të dashurën, këngëtari shihet me mikrofon në dorë, duke kënduar disa hite muzikore, shkruan oranews.

Miqtë e artistit publikuan disa momente nga dasma, ku të gjithë duken duke e shijuan në maksimum. Çifti zgjodhi veshjet tradicionale për ceremoninë, fustan të bardhë për nusen dhe kostum të zi për dhëndrin.

Shikoni disa momente të dasmës në videon e mëposhtme.

https://www.instagram.com/p/B1Q5snWAAGZ/