"Lodra e re"

“Lodra e re”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, falë punës së palodhshme që bën, arriti ta krijojë një jetë luksoze. Ai i ka pasion veturat e shtrenjta dhe dhurata e fundit që i bëri vetes e dëshmon këtë.

Fejzullahu bleu një veturë superluksoze, të tipit “Range Rover”, transmeton rtv21.tv

 

Kujtojmë se Ermali ishte shumë i angazhuar këtë verë. Ai po shijon suksesin e këngëve “Tela” dhe “M’ke harru”, të cilat grumbulluan miliona klikime./21Media