Ermali dhe Ami pozojnë afër modeles amerikane

Ermali dhe Ami pozojnë afër modeles amerikane

Aktori, moderatori i njohur nga Shqipëria, Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij, Amarda Toska, janë takuar me modelen e njohur amerikane, Jasmine Sanders, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Ermali ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë bashkëshortes dhe modeles së njohur.

“…dhe sigurisht unë jam më i bukri në këtë foto”, ka shkruar Ermali krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

…dhe sigurisht unë jam më i bukri në ktë foto🤪 @golden_barbie @amardatoska (foto @ludo_lee )

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ndryshe, “I Love Tropoja” është filmi i ardhshëm drejtuar nga Ermali  i cili pritet të prezantohet së shpejti para publikut./21Media