Ermali ka disa fjalë për Erën

27 Mars 2017

Ermali e ka lavdëruar Erën 

Ermali e ka lavdëruar Erën 

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet bashkë me Era Istrefin, këngëtaren shqiptare që tani po synon tregun ndërkombëtar.

“Një dhe e vetme, Era Istrefi”, ka qenë mbishkrimi që Ermali i ka lënë fotos së publikuar, shkruan rtv21.tv

Ndryshe kënga e fundit e Ermalit është “Hije” në bashkëpunimin me motrën e Erës, Norën./21Media