"Qëndroni me ne..."

“Qëndroni me ne…”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata dje ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Tavolina e mërzisë” e cila po pritet mirë nga publiku, shkruan rtv21.tv

Dje është publikuar edhe traileri i filmit “2 Gisht Mjaltë”, ku protagoniste do të jetë Elvana dhe Ermal Mamaqi.

Përmes video të shkurtër të videoklipit të Elvanës që ka publikuar në rrjetin social Instagram, Ermali ka thënë se shkurti është muaji i Elvanës.

Ai ka paralajmëruar se së shpejti do të del edhe kolona zanore e filmit.

“Me sa duket shkurti është muaji i Elvana Gjatës. Mbas kësaj kënge del kënga e kolonës zanore të filimit “2 Gisht mjaltë”. Qëndroni me ne…”, ka shkruar Ermali në Instagram./21Media