"Po vjen..."

“Po vjen…”

Dy emra të njohur të skenës muzikore, Estto dhe Çiljeta Xhilaga së shpejti do të sjellin një projekt muzikor. Kjo u bë e ditur nga një fotografi që e publikoi Çiljeta në Instagram. Kënga po punohet në studio të Big Bangut, transmeton rtv21.tv 

“Po vjen…po vjen…”, shkroi Çiljeta krahas fotografisë.

“Bonbone” është projekti i fundit i Çiljetës, që e ka sjellë në bashkëpunim me Alar Band. Ndërsa, projekti i fundit i Esttos është “Sensation”./21Media