Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur

Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band në bashkëpunim me Estton sot kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Dashuri” dhe është publikuar me videoklip, përcjell rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë Estto, ndërsa për videoklipin “Black Fish Entertainment”.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Esttos në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media