Premierë: Ermali dhe Samanta publikojnë “Fajin”

Loading...

Premierë: Ermali dhe Samanta publikojnë “Fajin”

Pas shumë paralajmërimeve sot është  publikuar bashkëpunimi ndërmjet këngëtarit Ermal Fejzullahut dhe Samanta Karavellës, shkruan rtv21,tv

Kënga është ritmike dhe tiullohet “Faji” dhe vjen me tekst të Fifit, kurse muzikën e ka bërë Alandy.

Është realizuar me videoklip nga MaxProduciton,  kompania e cila këtë projekt e ka publikuar në Youtube./21Media