Kësaj radhe vjen më ndryshe kjo familje

Kësaj radhe vjen më ndryshe kjo familje

Sot në familjen Fejzullahu është një ditë e veçantë, të paktën kështu duket në postimet e fundit që kanë bërë në rrjete sociale.

Me një veshje elegante dhe aspak të zakonshme, kjo familje po duket mahnitëse, shkruan rtv21.tv

Ani pse kanë zgjedhur të ndajnë fotografi me ndjekësit e tyre, ata nuk kanë zbuluar se çfarë rasti kanë në familjen e tyre./21Media