Çka i tha artistja?

Çka i tha artistja?

Greta Koçi është në mesin e këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Përveç zërit të veçantë, këngëtarja duket gjithmonë bukur në paraqitjet e saj skenike.

Që nga fillimi rrëmbeu zemrat e fansave, e ka prej atyre që i shprehin haptas dashurinë, por edhe për ta ka diçka për të thënë artistja në fjalë, shkruan rtv21.tv

Në Instagram, këngëtarja publikoi një storie me të cilën kërkoi nga fansat që t’i thonë një urim, sygjerim apo diçka të tillë. Por, një fans i saj i shkroi asaj një urim mjaft interesant dhe të pazakontë. “Urimi më i mirë që mund të të bëj është të fejohesh me mu”. E këngëtarja iu përgjigj kështu: “Urimi më i mirë që mund të të bëj unë ty është “t’i japësh “delete” këtij urimit që më ke shkruar mua”. Gëzuar qofsh mirë”, i tha ajo.

“Mos m’thirr” është projekti i fundit i artistes për vitin 2018./21Media