"Mbani frymën miq, por lëshone dikur se ju lëshon shpirti..."

“Mbani frymën miq, por lëshone dikur se ju lëshon shpirti…”

Aktori i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, Fatmir Spahiu feston sot ditëlindjen e 36-të.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook ai ka thënë se edhe pse 36-vjeçar akoma është i gatshëm për të bërë foto për pllakatë të maturës.

Ai gjithashtu me humor ka thënë se të gjitha urimet i pret në xhirollogarinë e tij.

“Miq, eshte ditëlindja, shkojme se bashku 1.2.3… Happy birthday to me… happy birthday to me… happy birthday Buf bukuroshiiii… happy birthday tooooo meeeeeee ahhhahaa
Mbani frymen miq, por leshone dikur se ju leshon shpirti… 36 vjeqar por akoma i gatshem per me bo foto per pllakatë te matures… urimet tuaja i pres ne xhirollogarine time…
Ju do Bufi i juaj…mpuch…”- ka shkruar Fatmiri./21Media