Fatmir Spahiu është një nga aktorët më të dashur në Kosovë

Loading...

Fatmir Spahiu është një nga aktorët më të dashur në Kosovë

Roli i tij si Orhan Bobaj në serialin e famshëm “Kafeneja Jonë“ e ka bërë të famshëm në gjithë Kosovën dhe më gjerë.

Së fundmi në Instagramin e tij, Fatmiri ka publikuar një fotografi ku shihet më ndryshe, ashtu siç nuk jemi mësuar. Ka kohë që Fatmiri ka lëshuar mustaqet e ka rritur mjekrën, por në këtë foto shihet pa mjekër.

Në fotografi shihet Spahiu me mustaqe e me syze dielli, e përshkrimi i fotografisë shkruan: “Kur bukuria dhe trashesia ngaterrohen ne MESHALICË! Hyhyhyhyhy”./21Media

Kur bukuria dhe trashesia ngaterrohen ne MESHALICË! Hyhyhyhyhy

A post shared by Fatmir Spahiu Bufi (@fatmirspahiu) on