Fejohet Lyra Xhoci

Fejohet Lyra Xhoci

Aktorja e njohur, Lyra Xhoci i ka dhënë fund beqarisë, ajo sot dashurinë e saj me personin e zemer e ka kurorëzuar me fejsë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja në Instagram duke publikuar disa fotografi të ceremonisë që është zhvilluar në plazhe.

Fotografive të bukura të çiftit, Lyra iu ka bërë edhe një dedikim shumë të veçantë.

Ndoshta një ditë, unë do të vrapoj përsëri tek ti. Ndoshta një ditë, ne do të jemi gati. Do të jemi dy njerëz që do të marrim rrugën e duhur, ku u larguam dhe do të jemi të lumtur. Ndoshta një ditë, diku përtej rrugës, në shi, unë do të buzëqesh me ty nga larg dhe t’i do të ma kthen menjëherë buzëqeshjen. Dhe ne thjesht do ta dimë .. si të kthehemi në shtëpi pas një udhëtimi të gjatë larg. Si për të parë mikun tuaj më të mirë për herë të parë, në një kohë të gjatë, pas një jete të qetë. Ndoshta një ditë ne thjesht do ta dimë. Do ta ndjejmë thjesht. Dhe këtë herë, ne do të jemi mjaft të mirë për ta bërë atë të funksionojë. Mjaft e mirë për të qëndruar. Ndoshta ajo ditë, është sot!!!”, ka shkruar Lyra poshtë fotografive të publikuara në Instagram.


Me këtë rast, Lyra Xhoci ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj. /21Media