Për mesfushorin  janë të interesuar edhe klube tjera

Për mesfushorin  janë të interesuar edhe klube tjera

Mesfushori i Lyonit, Nabil Fekir pritet që të nënshkruajë me ekipin nga Londra, Arsenal.

Për mesfushorin frances janë të interesuar edhe klube tjera. Njëri nga ta është edhe fituesi i Ligës së Kampionëve, Liverpool.

Lyoni ka refuzuar ofertën e Liverpoolit dhe disa ekipeve nga Kina.

Arsenali është shumë afër transferimit të lojtarit, ndërsa spekulohet se tashmë Fekir ka nënshkruar kontratën.