Aktorja duket shumë bukur

Aktorja duket shumë bukur

Aktorja e njohur turke, Seyma Korkmaz i dha jetë rolit të “Ferides” në serialin shumë të shikuar “Më fal”.

30 vjeçarja punën e saj mundohet që çdo herë punën e saj ta ndajë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Por, përveç fotografive profesioanle, aktorja në rrjetet sociale publikon fotografi të ndryshme edhe personale.

Seyma së fundmi, në Instagram ka publikuar një imazh, në të cilin duket mjaft bukur.

 

View this post on Instagram

 

🤘🏼

A post shared by Şeyma Korkmaz/TuRuNCu (@seymakorkmaz) on

  Şeyma Korkmaz nëmuajin maj i dha fund beqarisë ajo u martua me aktorin Cuneyt Mete i njohur si “Xhesuri” në po këtë serial. /21Media

Pamje nga dasma e “Ferides” dhe “Xhesurit”