Fero ndjehet i bekuar

Fero ndjehet i bekuar

Çifti i njohur shqiptar, Fero dhe Arbenita janë njëri prej çifteve më të përfolur kohëve të fundit.

Ani pse në fillim dyshja u munduan që ta mbajnë të fshehur lidhjen por tani vazhdimisht e shprehin dashurinë e madhe që e kanë për njëri-tjetrin.

Fero është si i cili së fundmi  i ka shkruar disa fjalë për Arbenitën, aty ku thotë se ndihet i bekuar.

“Kur një burrë ka një grua mbështetëse dhe besnike, është i bekuar”, ka shkruar reperi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

When a man has a supportive, loyal, faithful woman. He is Blessed.

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

 “Ride or die” është projekti i fundit i reperit të cilin e solli në fillim të këtij muaji, deri tani kjo këngë numëron mbi 5 milionë klikime. Pjesë e videoklipit është e dashura e Feros, Arbenita Ismajli, e cila shfaqet shumë tërheqëse. /21Media