"Habibi", kënga e re e Feros

“Habibi”, kënga e re e Feros

Rep-artisti i mirënjohur, Fero publikoi videoprojektin “Habibi”. Fero në këtë këngë i këndon një romance të humbur.

Xhirimi i videoklipit u bë nën drejtimin e regjisorit Endrit Rrahimi. Për beat-in u përkujdes BigDeal Records, ndërsa për miksimin dhe masterizimin Rice on Tracks.

Këtë vit Fero publikoi disa projekte muzikore, “Baba për ikona”, “Fol edhe 1her”, “Momo”, “Ride or Die”, “Jom rrit”, “Mama”, dhe ky i fundit, “Habibi”./21Media