Fero ka gati këngën e re

Fero ka gati këngën e re

Reperi i njohur, Fero ka paralajmëruar fansat se projektin e ri muzikor do ta publikojë të enjten, në ditën e të dashuruarve, shkruan rtv21.tv

Lajmin është bërë i ditur përmes disa postimeve në rrjetin social, Instagram, nga xhirimet e videoklipit.

Kujtojmë se “Alles Baba” është projekti i fundit muzikor që Fero ka sjellur në dhjetor të vitit 2018. Kënga ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube.

 

View this post on Instagram

 

14 SHKURT 😈

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

 

View this post on Instagram

 

#BABAPERIKONA Te ejten #14Shkurt 🌹 @ferofera

A post shared by ZZAP (@zzap1) on

 

View this post on Instagram

 

Jo nuk o Nato po jemi na 🤣🤣🤣🤣🤣 #WERUNEVERYTHING #BabaPerIkona

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Ndryshe, kohëve të fundit është komentuar shumë lidhja e Feros dhe me modelen e njohur, Arbenita Ismajlin. Ata kanë arritur ta mbajnë fshehurazi për një kohë lidhjen e tyre, megjithatë ka qenë Arbenita ajo, e cila ka thyer akullin dhe ka publikuar një fotografi me një mbishkrim ‘taken by him’, që ka lënë të kuptohet se dyshja është në lidhje. Pas kësaj, komentet për njëri-tjetrin nuk kanë munguar, e madje as fotografitë e përbashkëta të tyre./21Media

 

View this post on Instagram

 

Aaa Shoqe Shoqe 🤪

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

 

View this post on Instagram

 

💑

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on