"Veni 1" thotë Fero

Loading...

“Veni 1” thotë Fero

Reperi i njohur Fero ka sjellë për fansat e tij projektin e ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar.

“Veni 1″ titullohet kënga e re nga Fero e cila është punuar nga dyshja Zzap dhe Chriss, ndërsa për tekstin është kujdesur vet artisti.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip nga produksioni Filmnation./21Media