Berisha me një urim të veçantë

Loading...

Berisha me një urim të veçantë

Jemi mësuar që ish kryeministri i Shqipërisë , Sali Berisha të jetë plot fjalë dhe i zëshëm teksa bën kritika ndaj qeverisë, shkruan rtv21.tv

Por a keni menduar se ai do të ketë mungesë fjalësh në raste tjera, veçanërisht për festën e të dashuruarve e cila shënohet sot?

Berisha në Facebook ka publikuar një fotografi bashkë me gruan e tij Lirinë. “Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë! “,ka shkruar ai.

Sali Berisha ka marrë shumë pëlqime dhe komente në këtë urim të veçantë./21Media