Çifti gëzojnë një jetë të lumtur

Çifti gëzojnë një jetë të lumtur

Ylli shqiptar i Arsenalit,Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij,Leonita Lekaj sot festojnë dy vjetorin e fejesës.

Me këtë rast, çfiti me anë të një fotografie kanë kujtuar momentin më të rëndësishëm të jetës së tyre, propozimin e Granitit për Leoniten ku përgjegjigjia që ai mori ishte pozitive.

Lonita ishte e para ajo e cila e publikoi këtë fotografi, kurse të njëjten më vonë në Insastory e hedhi edhe Graniti.

Në mujain maj çifit dha lajmin e madh se s si fryt i dashurisë së tyre disa vjeçare, ata tani janë në pritje të fëmijës së parë.

Granit Xhaka po bëhet baba

Dashurinë e tyre me martesë, çifti e ka kurorëzuar në vitin 2017./21Media