Një person i veçantë për kryeminstrin e ka ditëlindjen

Një person i veçantë për kryeminstrin e ka ditëlindjen

Sot ka festë në shtëpinë e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Kjo  pasi që, bashkëshortja e tij Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen e 38-të.

Moderatorja e njohur sot i mbush 38 vjet, shkruan rtv21.tv

Anita Muçaj – Haradinaj është njëra ndër moderatoret më të njohura e cila i prezanton lajmet qendrore në televizionin publik.

Anita me Ramushin është martuar 15 vjet më parë, nga kjo martesë, çifti së bashku kanë tre fëmijë, dy djemë dhe një vajzë. /21Media