Ditë e veçantë për Medën

Ditë e veçantë për Medën

Për këngëtarin e mirënjohur, Mehdin Pergjeqaj- Meda sot është një ditë shumë e veçantë.

Djali i tij i vogël Denisi feston ditëlindjen e dytë, shkruan rtv21.tv

Meda ka shfrytëzuar Instagramin për ta uruar Denisin, ai ka publikuar një fotografi të vogëlushit, teksa ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për princin e tij.

 

View this post on Instagram

 

Urimi i rradhes vjen per princin e babit, Denisin i cili sot i ka mbushur 2 vjet URIME JETA IME

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Kujtojmë se, Meda është i martuar me Lulen prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve tre djemve dhe një vajze./21Media