Një ditë e veçantë për Medën

Një ditë e veçantë për Medën

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Mehdin Përgjegjaj, sot ka një arsye të madhe për të festuar, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen.

Meda përmes një postimi në rrjetin social Instagram e ka uruar Lulen me fjalët më të mira.

“Urime ditëlindjen ylli jem”- ka shkruar Meda.

Ndryshe, kujtojmë se Meda dhe Luljeta vite më parë kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, ndërsa tani janë prindër të katër fëmijëve./21Media

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on