Nexhat Osmani uron gruan e tij për ditëlindje

Nexhat Osmani uron gruan e tij për ditëlindje

Në familjen e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Nexhat Osmani po festohet. Gruaja e tij, Xhevahirja feston ditëlindjen dhe pranoi urime të shumta nga personat e zemrës.

Sigurisht urimin më të veçantë e mori nga bashkëshorti i saj, i cili edhe publikisht ia uroi ditëlindjen. Solli një fotografi të bukur me të dhe e shoqëroi me këtë mbishkrim:

“Urime ditëlindjen edhe 100 zemër”, transmeton rtv21.tv

Nexhati dhe Xhevahirja janë të martuar prej vitesh.

Ata kanë tre fëmijë./21Media