Kush po feston ditëlindjen dhe sa vite jetë mbush?

Kush po feston ditëlindjen dhe sa vite jetë mbush?

Sot është ditë e veçantë për gruan simpatike të këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxha. Ajo feston ditën e saj të lindjes.  Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të një fotografie në Instagram, ku shkruan “It’s my birthday (është ditëlindja ime).Ndërkohë poshtë fotografisë kanë vërshuar komentetet e ndjekësve të saj duke i uruar më të mirat në jetë.

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, u martuan në gusht të vitit 2015, me një dasmë të madhe ku ishin të futar shumë artistë të njohur. Përveç kësaj dasma pati edhe bujë në media.  Kurse nga aty famë mori nusja e tij Andrra, e cila sot ka mbushur 22 vite jetë. Çifti tani janë prindër të një djali./21Media