Ditë e veçantë për familjen e këngëtarit

Ditë e veçantë për familjen e këngëtarit

Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu është një ndër këngëtarët më të preferuar kosovar.

Përveç angazhimeve profesionale gjen kohë edhe për familjen e tij, e momentet e veçanta nuk heziton t’i ndajë më ndjekësit e tij në rrjetet sociale, kështu duke publikuar imazhet më të bukura.

Këngëtari 53-vjeçar përmes një fotografie të postuar në rrjetin social “Instagram” e ka uruar mbesën e tij për ditëlindjen e dytë.

“Nia, urime ditelindja shpirti babes”, ishte urimi i Sinanit mbesën.

 

View this post on Instagram

 

Nia, urime ditelindja shpirti babes.

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

Kujtojmë se, Sinani është i martuar prej vitesh me Tetua Vllasaliun , nga kjo martesë çifit kanë një vajzë, Edonën. Ata po ashtu janë bërë gjyshër të një nipi dhe një mbese./21Media