Sotnë familjen Fejzullahu kanë arsye për të festuar

Sotnë familjen Fejzullahu kanë arsye për të festuar

Era, vajza e çiftit të famshëm të showbiz-it vendor, Ermal Fejzullahut dhe Arianës, feston sot ditëlindjen e gjashtë, shkruan rtv21.tv

Përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram, Ariana i ka uruar ditëlindjen vajzës.

“Shpirti i mamit, urime 6 vjetorin e lindjes u bëfsh edhe 100 vjeç bija ime e bukur…Të don Mami, Babi, Arti, Buna, Ana”, ka shkruar Ariana në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana ❤️

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë të martuar më shumë se 10 vjet. Ata janë prindër të një djali dhe tre vajzave./21Media