Për takimet me Danimarkën dhe Bullgarinë, Challandes ka ftuar 24 futbollistë

Për takimet me Danimarkën dhe Bullgarinë, Challandes ka ftuar 24 futbollistë

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar sot listën e futbollistëve të ftuar nga selektori Bernard Challandes për dy takimet e radhës të Kombëtarës A, miqësoren përball Danimarkës dhe ndeshjen kualifikuese kundër Bullgarisë. Listën e futbollistëve mund ta shihni në kronikën në vijim./21Media