IHF Trophy ngjarja kryesore në sportin tonë në tetor

 IHF Trophy ngjarja kryesore në sportin tonë në tetor

Federata e Hendbollit ka hyrë në një muaj me shumë aktivitete, duke vecuar organizimin e garës IHF Trophy, pastaj garat e ekipit kombëtarë si dhe ndeshjet që klubet kosovare zhvillojnë në garat ndërkombëtare. Për të informuar për të gjitha këto aktivitete, zyrtartë e kësaj Federate mbajtën sot një konferencë për medie./21Media