"Buzëqeshja që më vjen..."

“Buzëqeshja që më vjen…”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, është një ndër femrat e estradës që shumë pak është komentuar për jetën e saj private.

Por me një postim të fundit artistja e mirënjohur shqiptare la të nënkuptohet se ka diçka të re nga Fifi. Ajo publikoi një fotografi në të cilën shfaqet shumë e lumtur dhe ia shoqëroi këtë mbishkrim: “Buzeqeshja qe me vjen kur shoh sytë e tu”.

A ka diçka të re rreth jetës së saj private, mbetet të shihet ditët në vijim, shkruan rtv21.tv

Në aspektin profesional, vlen të përmendet se projekti i fundit i saj mban titullin “Shqipe”. Ky projekt u publikua më 24 korrik./21Media