Ndeshja po zhvillohet  në Prishtinë

Ndeshja po zhvillohet  në Prishtinë

Ka filluar ndeshja e Kombëtares së Kosovës në hendboll për meshkuj, e cila sonte po përballet me Poloninë, në kuadër  të kualifikimeve për EURO 2020.

Ndeshja po  zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Përfaqësuesja jonë takimin e radhës do ta ketë me 16 Qershor në Nyrberg me Gjermaninë.

Të dy këto duele do të transmetohen drejpërdrejt në RTV 21Plus. /21Media