Liga e Kampionëve në Hendboll vazhdon me ndeshje të reja gjatë kësaj fundjave

Liga e Kampionëve në Hendboll vazhdon me ndeshje të reja gjatë kësaj fundjave

Në kuadër të Ligës së Kampionëve në Hendboll, në konkurrencën e meshkujve sonte po zhvillohet ndeshja ndërmjet FC Barcelona Lassas dhe HC Vardarit (MOTW) , shkruan rtv21.tv

Raundi i 11 i fazes së grupeve zhvillohet në Palau Blaugrana të Barcelonës.

HC Vardar është në vendin e parë në grupin A me 18 pikë pas 10 ndeshjeve, ndërsa Barcelona është në vendin e tretë në grupin A me 12 pikë pas 10 ndeshjeve./21Media