Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve në hendboll

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve në hendboll

Sot nga ora 15:00 filloi përballja ndërmjet skuadrës turke Besiktas dhe asaj franceze Montpellier.

Ndeshja mes Besiktas dhe Montpellier zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve, shkruan rtv21.tv.

Ndryshe pas kësaj ndeshjeje sot do të përballet PGE Kielce me SG Flensburg, dhe PSG me RK Celje./21Media