Ndeshje hendbollistike në kuadër të Ligsë së Kampionëve

Ndeshje hendbollistike në kuadër të Ligsë së Kampionëve

Ka filluar përballja ndërmjet klubit hendbollistik Rhein-Neckar Lowen dhe Prvo plinarsko drustvo Zagreb.

Kjo ndeshje luhet në kuadër të Ligës së Kampionëve Velux në Hendboll të gjiros së pestë.

Ndeshja zhvillohen në kuadër të fazës së grupeve, të cilën mund ta ndiqni ekskluzivisht në RTV 21 PLUS./21Media