Përballet ekipi zviceran Schaffhausen me atë spanjoll Ademar

Loading...

Përballet ekipi zviceran Schaffhausen me atë spanjoll Ademar

Nga ora 20:15 ka filluar ndeshja hendbollistike ndërmjet zviceranëve dhe spanjollëve e cila luhet në kuadër të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Kjo përballje e grupit të meshkujve bën pjesë në ndeshjet e rrethit të 8-të, të Ligës së Kampionëve në hendboll, shkruan rtv21.tv.

Këtë ndeshje mund ta ndiqni live në 21 Plus. RTV 21 mbanë të drejtën ekskluzive në Kosovë për transmetimin e ndeshjeve të EHF Champions League 2017/18!./21Media