Po mbahet “Velux Champions League”

Po mbahet “Velux Champions League”

Në kuadër të Ligës së Kampionëve në Hendboll, në konkurrencën e meshkujve po zhvillohet ndeshja mes  SG Flensburg-Handewitt dhe PGE Vive Kielce.

Ndeshja po transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21 Plus./21Media