Aventurat e të riut Christopher Robin, ishin pjesë e shumë filmave të animuar ndër vite

Aventurat e të riut Christopher Robin, ishin pjesë e shumë filmave të animuar ndër vite

Me karaktere shumë të famshme e të njohura si ariu Pooh, historia e Robin dhe kafshëve të tij ishte pjesë e ekraneve tona për shumë kohë.

Tani historia e dashur nga fëmijë e të rritur, do të vijë si film, me aktorin shumë të njohur Ewan McGregor në rol kryesor, shkruan rtv21.tv.

Filmi pritet të shfaqet në kinema me datën 3 gusht të këtij viti, mirëpo pamjet e para janë publikuar në YouTube./21Media